Číslo položky: 10305
Podzim u potoka
popis: Olej na plátně, rozměr 79,5 x 35 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |