Zpět na aukce Enfield Henry
Moje sledované obrazy Norský fjord - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 153 cm, nerámováno
o autorovi: (Londýn 1849-1908 Neuwarp)
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč

06.04.2020 18:12

10 000,00 Kč 20.2.2020 21:07:49