Číslo položky: 10323
Portrét Francouzského generála z doby Ludvíka XV
popis: Olej na plátně, rozměr 96 x 69 cm, nerámováno. Malba z roku 1750 - 1760. Po okrajích plátna rentoilováno.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
21 000 Kč
21 000 Kč
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |