Nesignováno .
Číslo položky: 10323
Moje sledované obrazy Portrét Francouzského generála z doby Ludvíka XV
popis: Olej na plátně, rozměr 96 x 69 cm, nerámováno. Malba z roku 1750 - 1760. Po okrajích plátna rentoilováno.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč