Číslo položky: 10315
Pohled na hory
popis: Olej na plátně podloženo lepenkou, rozměr 35 x 48 cm. Datováno 1919. Kvalitní autorský rám.
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
9 500 Kč
9 500 Kč