Číslo položky: 10322
Dívka s květinami
popis: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměr 70 x 50 cm. Kvalitní, řezaný zlacený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč