Číslo položky: 10242
Sedící dívka - akt
popis: Olej na desce, rozměry: 70 x 63 cm , zaskleno - datováno 77, majitel obraz získal přímo od malíře
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
22 000 Kč
22 000 Kč