Zpět na aukce Karl Maria Schuster
Moje sledované obrazy Alpské stavení
popis: Olej na dřevě, rozměr 53 x 72 cm, mírně poškozeno
o autorovi: 1871-1953
Studoval v letech 1887 až 1896 na Vídeňské akademii výtvarných umění a absolvoval četné studijní cesty, mimo jiné do Grada. V roce 1902 se stal členem družstva vídeňských výtvarných umělců (Künstlerhaus). Během první světové války pracoval jako válečný malíř.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč

12.02.2020 22:22

3 500,00 Kč 5.2.2020 01:54:36