Číslo položky: 10174
Alpské stavení
popis: Olej na dřevě, rozměr 53 x 72 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
12.02.2020 22:22
3 500,00 Kč | 5.2.2020 01:54:36 |