Nečitelně signováno
Číslo položky: 10210
popis: Olej na lepence rozměry : 15 x 19,5 cm
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč