Nesignováno .
Číslo položky: 9989
Moje sledované obrazy Studie hlavy dítěte
popis: Olej na lepence, rozměr malby: 21,5 x 18,5 cm, oválný rám, zaskleno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč