Číslo položky: 9993
Vltava nad Zbraslaví
popis: Olej na plátně fixováno na lepence datováno 1898, rozměry: 16 x 23,5 cm
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
12 000,00 Kč |
10 500,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
9 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 100,00 Kč |
7 500,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 500,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 300,00 Kč |