Ženíšek Bedřich
Číslo položky: 9993
Moje sledované obrazy Vltava nad Zbraslaví
popis: Olej na plátně fixováno na lepence datováno 1898, rozměry: 16 x 23,5 cm
o autorovi: Narozen 6. 6. 1872 v Plzni, zemřel 15. 5. 1916 v Mnichově Hradišti.
Malíř v Mnichovském Hradišti, žák umělecko průmyslové školy v Praze. Tvoří krajiny z jihu, zejména Jugoslavie, krajiny z Českého ráje a partií jižních Čech.
Vyvolávací cena:
800 Kč
12 000 Kč