Číslo položky: 10218
T.P. Karsavina
popis: Litografie, rozměry ve výřezu pasparty: 32 x 27 cm. Nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |