Číslo položky: 10163
Malíř a jeho modelka
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 80 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
06.04.2020 21:14
12 000,00 Kč | 9.2.2020 21:20:44 |