Nečitelně signováno
Číslo položky: 10206
Moje sledované obrazy Zátiší s ananasem
popis: Olej na plátně 32 x 42,5 cm
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč