Číslo položky: 10149
Moře u Dubrovníku
popis: Olej na překližce, rozměr 16 x 52 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |