Číslo položky: 10138
Zátiší s vínem
popis: Olej na volném plátně, rozměr 50 x 39 cm, plátno není přichyceno na blindrám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
7 500 Kč
7 500 Kč
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |