Číslo položky: 5542
Pradlena
popis: Litografie, rozměr ve výřezu 21,5 x 15,5 cm + pasparta a rám, zaskleno, signováno vpravo dole R. Kremlička
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |