Fournier R.
Číslo položky: 9985
Moje sledované obrazy Svatební veselice
popis: Akvarel na kosti, rozměry: 11,5 x 15 cm, kvalitní miniatura dle Davida Tenierse, zaskleno.
o autorovi: Malíř miniatur , 19.stol. O autorovy nebyli zjištěny bližší informace.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč