Nesignováno .
Číslo položky: 9981
popis: Olej na plátně, rozměry malby: 78 x 109 cm, rozměry včetně rámu: 96 x 133 cm. Kvalitní malba v téměř monochromní barevnosti zachycuje výstižně Tatranské panorama.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 200 Kč