Číslo položky: 10070
Dvě dívky
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
7 700 Kč
7 700 Kč
5 700,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |