Číslo položky: 10067
Sedící akt
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
8 400 Kč
8 400 Kč
6 900,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 200,00 Kč |