Číslo položky: 10004
Na procházce
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |