Číslo položky: 10084
Muž s cigaretou
popis: Olej na lepence, rozměr 30 x 25 cm, zaskleno, signováno pseudonymem H. Lískovec
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
07.04.2020 21:48