Číslo položky: 10071
popis: Olej na plátně, rozměr 68 x 73 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |