Bím Tomáš
Číslo položky: 5534
popis: Barevná litografie, rozměr ve výřezu 28 x 20 + pasparta a rám, zaskleno, signováno dole uprostřed Tomáš Bím 99
o autorovi: Malíř, grafik.
Narodil se 12.11. 1946.
Byl vyučen tiskařem, dále studoval soukromě. V prvých letech se zaměřil na ilustraci, užitou grafiku a kresbu. Věnuje se také malbě (olej, acryl). Svými díly je zastoupen ve sbírkách NG Praha, VČG Pardubice, Rijksmuseum Meermanno Haag, sbírka Ex libris Chrudim, Tenis museum Gasper Oberhausen a další.
(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč