Koester Alexander - okruh
Číslo položky: 10040
popis: Olej na plátně fixováno na dřevě, rozměr 20 x 32 cm, nesignováno
o autorovi: Narozen: 10. února 1864, Bergneustadt, Německo
Úmrtí: 21. prosince 1932, Mnichov, Německo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč