Zpět na aukce Trezzini Raphael
Moje sledované obrazy Zátiší s jahodami
popis: Olej na malířské lepence, rozměr 40 x 48 cm
o autorovi: (1950 - 2007)
Vystudoval umění ve Florencii, Paříži a Nice. Nejvíce ho však ovlivnil švýcarský mistr klasické školy Egon von Vietinghoff. Trezzini vystavuje ve Švýcarsku od roku 1972, následují výstavy v San Franciscu, Hongkongu, Německu, New Yorku, Saúdské Arábii, Abú Dhabí, Johannesburgu a Santiagu de Chile.

Maluje technikou, která byla téměř ztracena, konkrétně směsí tempery a olejomalby. Tuto techniku ​​vyvinul nizozemský malíř Jan van Eyck, který společně se svým bratrem Hubertem hledal nové způsoby olejomalby ve 13. století.
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč

06.04.2020 19:36