Zuccarelli Francesco - Okruh
Číslo položky: 10135
Moje sledované obrazy Pastorální scéna
popis: Olej na dřevě, rozměr 34,5 x 48 cm, nesignováno
o autorovi: Narození: 15. srpna 1702, Pitigliano, Itálie
Úmrtí: 30. prosince 1788, Florencie, Itálie
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
30 000 Kč

06.04.2020 21:04