Číslo položky: 10135
Pastorální scéna
popis: Olej na dřevě, rozměr 34,5 x 48 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
30 000 Kč
30 000 Kč
30 000 Kč
06.04.2020 21:04