Číslo položky: 10082
Krajina
popis: Olej na lepence, rozměr 22 x 25 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
900 Kč
900 Kč
12.02.2020 22:00
900,00 Kč | 12.2.2020 21:19:08 |