Číslo položky: 5529
Cesta ke stromu
popis: Olej na lepence, rozměr 53,5 x 48 cm, signováno vlevo dole O. Moravec 1932
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
900 Kč
900 Kč
08.11.2017 21:05
900,00 Kč | 16.10.2017 22:25:43 |