Moravec Otakar
Číslo položky: 5529
Moje sledované obrazy Cesta ke stromu
popis: Olej na lepence, rozměr 53,5 x 48 cm, signováno vlevo dole O. Moravec 1932
o autorovi: Narodil se 5. 11. 1903 v Pardubicích.
Malíř krajin.
Studoval soukromě u malíře J. Petra a L. Czordáka. V letech 1935 – 1939 na Akademii výtvarných umění v profesora Nejedlého. Pořádal souborné výstavy v Českém Brodě v letech 1940, 1942, v Praze v Rubešově galerii v roce 1943 vystavil 37 děl.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč

08.11.2017 21:05

900,00 Kč 16.10.2017 22:25:43