Schön František (Fráňa Šén)
Číslo položky: 9922
popis: Olej na lepence, rozměry: 35 x 49,5 cm, zaskleno, rám poškozen
o autorovi: 1882-1976
Český akademický malíř, známý olomoucký krajinář.
Studoval na uměleckoprůmyslové škole ve Vídni. Jeho malířské práce jsou převážně malovány olejem. Byl zamilován do Orientu, procestoval i Indii a některé severoafrické státy. Jeho cesty po cizině jsou zachyceny i v jeho malířských dílech.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 000 Kč