Číslo položky: 9922
Podzim u řeky
popis: Olej na lepence, rozměry: 35 x 49,5 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |