Číslo položky: 9935
Mapa Německa
popis: Mědirytina, rozměry: 29 x 35 cm, 18.století . Nově rámováno , zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč