Číslo položky: 9934
Mapa 1746
popis: Mědirytina, rozměry: 43 x 58 cm. Nově rámováno , zaskleno datováno 1746
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč