Číslo položky: 9963
Čtenářka
popis: Olej na plátně, rozměry: 47 x 35 cm. Odborně restaurováno.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |