Číslo položky: 9966
Moje sledované obrazy Krajina s pilou
popis: Olej na plátně, rozměry: 26 x 37 cm. Signováno a datováno 1845
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč

06.04.2020 19:04

5 000,00 Kč 9.3.2020 14:34:21