Číslo položky: 9966
Krajina s pilou
popis: Olej na plátně, rozměry: 26 x 37 cm. Signováno a datováno 1845
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
06.04.2020 19:04
5 000,00 Kč | 9.3.2020 14:34:21 |