Nesignováno .
Číslo položky: 9738
Moje sledované obrazy Praha v mlžném oparu
popis: Olej na lepence, rozměry: 18 x 25,5 cm
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

12.02.2020 21:28

800,00 Kč 12.2.2020 21:23:52