Číslo položky: 9944
Zimní les s řekou
popis: Olej na skle - podmalba, rozměry: 23 x 30 cm, datováno 1940
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
12.02.2020 21:18
1 000,00 Kč | 12.2.2020 21:12:29 |