Havelka .
Číslo položky: 9944
Moje sledované obrazy Zimní les s řekou
popis: Olej na skle - podmalba, rozměry: 23 x 30 cm, datováno 1940
o autorovi: Malíř
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

12.02.2020 21:18

1 000,00 Kč 12.2.2020 21:12:29