Struna Ladislav Hubert
Číslo položky: 5525
Moje sledované obrazy Dívčí kameny
popis: Olej na plátně, rozměr 37 x 52 cm, signováno vpravo dole L. H. Struna
o autorovi: Narozen 27.6.1899
Praha, Čechy, Rakousko-Uhersko
Zemřel 14.2.1980
Praha, Československo
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč

08.11.2017 20:45