Číslo položky: 5525
Dívčí kameny
popis: Olej na plátně, rozměr 37 x 52 cm, signováno vpravo dole L. H. Struna
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
08.11.2017 20:45