Číslo položky: 9907
Bílý pták
popis: Olej na plátně, rozměry: 39 x 50 cm Nesignováno.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |