Číslo položky: 9906
Zelená krajina
popis: Olej na plátně fixováno na sololitu, rozměry: 51 x 41 cm. Nesignováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
12.02.2020 21:10
1 800,00 Kč | 12.2.2020 19:11:28 |