Číslo položky: 9908
Moje sledované obrazy Svážení úrody
popis: Olej na lepence, rozměry: 30 x 41 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč

12.02.2020 20:56

900,00 Kč 12.2.2020 20:51:44