Balíček Karel
Číslo položky: 9921
Moje sledované obrazy Letní krajina s postavou
popis: Olej na sololitu, rozměry: 22 x 28 cm, poškozený rám
o autorovi: Narozen 31. 10. 1904 v Chrasti u Chrudimi. Malíř a učitel ve Svratce. Několik let maloval u Gustava Macouna v Kameničkách, také pracoval s R. Hanychem.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 600 Kč