Číslo položky: 9921
Letní krajina s postavou
popis: Olej na sololitu, rozměry: 22 x 28 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |