Nesignováno .
Číslo položky: 9951
Moje sledované obrazy Uvítání TGM ve Všetulích
popis: Bromo-stříbrná fotografie , rozměry samotné fotografie : 28 x 38 cm, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

12.02.2020 20:38

1 500,00 Kč 3.2.2020 14:53:06