Číslo položky: 9883
Letní krajina
popis: Olej na lepence, rozměry : 73 x 100 cm, malba poškozená, řezaný rám, 40.léta
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
12.02.2020 20:32
1 000,00 Kč | 12.2.2020 13:58:28 |